O NAS

Dołącz do społeczeństwa ludzi pozytywnie zakręconych!

KAŻDY DZIEŃ TO OKAZJA NA ZMIANĘ NA LEPSZE

Pięć najważniejszych filarów decydujących o skutecznej samoobronie. Tylko zrównoważony rozwój każdej z wymienionych stref pozwala osiągnąć maksymalną efektywność działania – jeśli któraś z nich nie jest Twoją najmocniejszą stroną – masz ogromne szanse ją zrównoważyć budując pozostałe cztery!

Mentalność
Technika
Taktyka
Dynamika
Śiła i Wytrzymałość

SAGOT

Klub SAGOT działa nieprzerwanie od 2009 roku. Kilkunastoletnie doświadczenie w systemie KRAV MAGA pozwoliło nam zbudować ogromną bazę wiedzy i umiejętności zachowania się w ekstremalnych sytuacjach wysokiego stresu – począwszy od kwestii samoobrony i walki z uzbrojonym agresorem, przez kwestię survivalu terenowego po profesjonalne strzelanie bojowe w warunkach wysokiego obciążenia fizycznego i psychicznego. Pozwoliło to zbudować w Nas takie cechy jak komunikatywność, stanowczość i konsekwencja, szybkość podejmowania trafnych decyzji i elastyczność działania, a także praca z i zarządzanie zespołem.

Staramy się w przejrzysty sposób przelewać zdobytą wiedzę na uczestników naszych zajęć, skłaniając ich do pokonywania ich wewnętrznych barier, stawiania sobie nowych celów i poznawania siebie na nowo! Ponieważ: „Impossible is nothing!”

instruktorzy

Pierwsze treningi Krav Maga rozpoczęliśmy w 2002 roku. Od tej pory stale się rozwijamy i poszerzamy nasze kompetencje. Czerpiemy wzory od najlepszych na świecie jeżdżąc na liczne seminaria i szkolenia. Nowi członkowie zespołu przechodzą wieloletnią selekcję połączoną z autorskim cyklem szkoleniowym. Dzięki temu JAKOŚĆ stała się naszym największym atutem.

Naszą pasją jest Krav Maga, ale oprócz tego szkolimy się w wielu pobocznych dziedzinach: profesjonalnego użycia broni palnej w sytuacjach stresowych, kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz zaawansowanych technik linowych (w tym techniki ratownictwa alpejskiego). Jesteśmy instruktorami wspinaczki skalnej, survivalu, kettlebell, narciarstwa i snowboardu a także ratownikami wodnymi…

Nasza praca sprawia nam ogromną radość i satysfakcję – tworzymy zespół ludzi, których pasją stała się Krav Maga, a życiowym celem pomoc innym!

KMG

Krav Maga Global (KMG) została założona w 2010 roku przez Eyal’a Yanilov’a. Jego celem było stworzenie globalnej infrastruktury, która umożliwi rozpowszechnianie systemu Krav Maga na całym świecie w sposób bardziej zorganizowany, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu szkolenia. Pod osobistym nadzorem Eyal’a, w strukturach KMG pracuje zespół wysoko wykwalifikowanych instruktorów znanych jako „Global and International Team”, którzy są odpowiedzialni za szkolenie instruktorów Krav Maga, prowadzenie ekskluzywnych warsztatów i specjalistycznych kursów na całym świecie.

Krav Maga Global jest uznawana za najbardziej profesjonalną i aktywną międzynarodowo organizację Krav Maga na świecie, zdobywając sobie zaufanie zarówno służb bezpieczeństwa jak i ludności cywilnej

DLACZEGO WARTO Z NAMI TRENOWAĆ?

SAGOT

Klub SAGOT działa nieprzerwanie od 2009 roku. Kilkunastoletnie doświadczenie w systemie KRAV MAGA pozwoliło nam zbudować ogromną bazę wiedzy i umiejętności zachowania się w ekstremalnych sytuacjach wysokiego stresu – począwszy od kwestii samoobrony i walki z uzbrojonym agresorem, przez kwestię survivalu terenowego po profesjonalne strzelanie bojowe w warunkach wysokiego obciążenia fizycznego i psychicznego. Pozwoliło to zbudować w Nas takie cechy jak komunikatywność, stanowczość i konsekwencja, szybkość podejmowania trafnych decyzji i elastyczność działania, a także praca z i zarządzanie zespołem. Staramy się w przejrzysty sposób przelewać zdobytą wiedzę na uczestników naszych zajęć, skłaniając ich do pokonywania ich wewnętrznych barier, stawiania sobie nowych celów i poznawania siebie na nowo! Ponieważ: „Impossible is nothing!”

INSTRUKTORZY

Pierwsze treningi Krav Maga rozpoczęliśmy w 2002 roku. Od tej pory stale się rozwijamy i poszerzamy nasze kompetencje. Czerpiemy wzory od najlepszych na świecie jeżdżąc na liczne seminaria i szkolenia. Nowi członkowie zespołu przechodzą wieloletnią selekcję połączoną z autorskim cyklem szkoleniowym. Dzięki temu JAKOŚĆ stała się naszym największym atutem. Naszą pasją jest Krav Maga, ale oprócz tego szkolimy się w wielu pobocznych dziedzinach: profesjonalnego użycia broni palnej w sytuacjach stresowych, kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz zaawansowanych technik linowych (w tym techniki ratownictwa alpejskiego). Jesteśmy instruktorami wspinaczki skalnej, survivalu, kettlebell, narciarstwa i snowboardu a także ratownikami wodnymi… Nasza praca sprawia nam ogromną radość i satysfakcję – tworzymy zespół ludzi, których pasją stała się Krav Maga, a życiowym celem pomoc innym!

KGM

Krav Maga Global (KMG) została założona w 2010 roku przez Eyal’a Yanilov’a. Jego celem było stworzenie globalnej infrastruktury, która umożliwi rozpowszechnianie systemu Krav Maga na całym świecie w sposób bardziej zorganizowany, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu szkolenia. Pod osobistym nadzorem Eyal’a, w strukturach KMG pracuje zespół wysoko wykwalifikowanych instruktorów znanych jako „Global and International Team”, którzy są odpowiedzialni za szkolenie instruktorów Krav Maga, prowadzenie ekskluzywnych warsztatów i specjalistycznych kursów na całym świecie. Krav Maga Global jest uznawana za najbardziej profesjonalną i aktywną międzynarodowo organizację Krav Maga na świecie, zdobywając sobie zaufanie zarówno służb bezpieczeństwa jak i ludności cywilnej

TRENUJ POD OKIEM NAJLEPSZYCH

Michał Sog
Expert 3 KM
Master Instruktor KM SAGOT

Mateusz
Dudek

Michał
Rataj

Adrian
Filip

Przemek
Warzecha

Magda
Wójcik

Mateusz
Zajączkowski

Maciej
Dąbrowski

Karolina
Nawój

Antoni
Kubera

Jan
Szczotka

Piotr
Dziedzic

Marcin
Wojciechowski

Beata
Kwolek

Monika
Kostka

Asia
Simińska

KRAV MAGA:
JEST PROBLEM – JEST ROZWIĄZANIE!