OBOZY

Jedź z Nami i sprawdź swoje możliwości!

Letni Obóz Krav Maga MAX POWER!

Największe i jedyne w swoim rodzaju zgrupowanie treningowe realizowane nad polskim Bałtykiem!

 

Miejscowy mikroklimat to niesamowite skrzyżowanie Morza Bałtyckiego, Zatoki Gdańskiej, pięknych plaż i bogatych lasów z ukrytymi militarnymi fortyfikacjami.

Max Power to nie tylko miejsce doskonalenia swoich umiejętności samoobrony i walki wręcz – to przede wszystkim czas niesamowitej przygody i poznawania samego siebie, budowania wewnętrznej siły oraz pewności, że wszystko jest możliwe!

Siedem dni wspólnego obcowania, pokonywania kolejnych wyzwań, własnych słabości oraz niecodziennych przygód pozwala zbudować niesamowitą Max Power’owową RODZINĘ!

Najtrudniej się zdecydować – jednak gwarantujemy, że nie będziesz żałował swojej decyzji!

Na letni obóz Krav Maga Max Power Go To Hell może jechać każdy. Zapaleni obozowi weterani, osoby nigdy wcześniej nie będące na obozie jak i takie, które nigdy wcześniej nie trenowały Krav Maga. W planie realizowane są treningi o szerokim spektrum zagadnień – od tych podstawowych po zaawansowane związane z bronią i taktyką walki CQB.

Max Power to specjalnie przygotowany program szkoleniowy poruszający 80% zagadnień ze stopni P1-P5 Krav Maga

treningi tematyczne z zakresu seminariów Gun Assault, Knife Fight, VIP, CQB oraz Smart Fight (stopnie G1-E3 Krav Maga)

Zostaniesz częścią niesamowitej ekipy, którą połączą niecodzienne wyzwania i wspólne przygody!

Dowiedz się kiedy odbędzie się Kolejny obóz!

Zimowy obóz WINTER JUNGLE:

To Trzy dni niesamowitej przygody z Krav Maga SAGOT w zimowej odsłonie. Pozwoli Ci to zapomnieć o codziennych troskach i problemach! Przez te dni skupiamy się na dobrych treningach Krav Maga, w otoczeniu naszych pięknych gór. Najlepsza lokalizacja i ukształtowanie terenu stwarzają niepowtarzalny klimat i dają ogromne możliwości treningowe.

 

Max Power Winter Jungle to solidna porcja treningów Krav Maga ze stopni od P1 do E1. Na warsztat wchodzą zarówno techniki z bronią, taktyka walki, i strategią obrony przed osobami trenującymi inne sztuki walki.

Możesz dołączyć bez względu na swój staż treningowy. Zdecydowanie poznasz wiele nowych technik, które przećwiczysz w zaskakujących warunkach i przepięknym krajobrazie Polskich gór. 

 

Gwarantujemy codziennie 6-8 godzin treningu Krav Maga, liczne wyzwania i zabawy integracyjne. Każdy uczestnik potwierdzi, że przez 3 dni na pewno się nie nudzi a wspomnienia zostają na dużo dłużej, 

 

To najlepszy sposób na aktywny weekend w otoczeniu fantastycznych ludzi. Przez te trzy dni na pewno zapomnisz o wszelkich zmartwieniach i problemach. To świetna przygoda w super atmosferze!

Dowiedz się kiedy odbędzie się Kolejny obóz!